Упровадження англійської мови в українські виші (друга половина ХХ століття – початок ХХІ століття)
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-3%20(180)-85-88Ключові слова:
англійська мова, початок вивчення, заклади вищої освітиАнотація
Обґрунтоване питання актуальності вивчення англійської мови в Україні й дослідження проблеми впровадження англійської мови в різні історичні періоди. Досліджений стан освіти України, проаналізовано провідне місце в іншомовній підготовці англійської мови. Викладені дані про впровадження англійської мови в освітній процес закладів вищої освіти України. З'ясований факт щодо впровадження інноваційних технологій у процес викладання англійської мови.
Посилання
Виселко А. Д. Шляхи впровадження іншомовного занурення у навчання англійської мови для професійних цілей. Наукові записки Національного університету Острозька академія. Серія: Філологічна, 2012. С. 267−170.
Гончарова Є. Історичний аспект вивчення проблеми індивідуалізації та диференціації навчання. Імідж сучасного педагога, 2004. №4 (43). С. 47−49.
Ефендієва С. М. Становлення та розвиток інноваційних методів навчання в сучасній освіті. Удосконалення якості підготовки лікарів у сучасних умовах: матеріали навч.-наук. конф. з міжн. участю, Полтава, 24 березня 2016 р. Полтава: Вид. відділу ВДНЗУ «УМСА». С. 73–74.
Ефендієва С. М. Упровадження інновацій в практику викладання англійської мови у вищих навчальних закладах. Удосконалення якості підготовки лікарів у сучасних умовах: матеріали навч.-наук. конф. з міжн. участю, Полтава, 24 березня 2016 р. Полтава, 2016. С. 75–76.
Лосєва О. З історії вивчення англійської мови на теренах сучасної України. Молодь і ринок. 2017. № 3. С. 163−167.
Шелест Ю. М. Вивчення іноземних мов в українських університетах ХІХ – початку ХХ століття: теоретичні засади дослідження. Вісник Прикарпатського національного університету. Педагогіка. – Івано-Франківськ: Вид-во Прикарпатського нац. ун-ту ім. Василя Стефаника, 2013. Вип. 49. С. 12–16.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).