ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ – ФОЛЬКЛОРИСТІВ У КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ: АКЦЕНТИ СЬОГОДЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-3%20(180)-14-17Ключові слова:
фольклор, фольклорист, фольклористика, етномузикологія, компетентність, універсалізм, Київський національний університет культури і мистецтвАнотація
Присвячується аналізу програми підготовки спеціалістів – фольклористів у Київському національному університеті культури і мистецтв, діяльність яких спрямована на вивчення, збереження, практичне засвоєння і популяризацію народних традицій. Виокремлюється необхідність системної підготовки фахівців, спрямованих на трансляцію культурно-мистецького етнічного досвіду, на глибоку професійну аналітичну діяльність щодо оцінювання фольклорного, етнографічного фонду культури.
Посилання
Белорусская этномузыкология: Очерки истории (ХІХ – ХХ вв.) / ред. З. Можейко. Минск, 1997.
Чекановска А. Музыкальная этнография: Методология и методика. Москва, 1983.
Квитка К.В. Вступительные замечания к музыкально-этнографическим исследованиям. Избранные труды: В 2 т. Т.2. Москва, 1973.
Этномузыкология. Специальность 070112 (054000). Примерные программы дисциплин. Государственный образовательный стандарт. Примерный учебный план / Науч. ред. А. М. Мехнецов. Санкт-Петербург, 2005.
Вовк М. П. Актуальні проблеми підготовки майбутніх фольклористів-дослідників в університетах України. URL:http://lib.iitta.gov.ua/2529/.
Вовк М. П. Фольклористика у класичних університетах України: історико- педагогічний аспект: програма спецкурсу для магістрантів філологічних факультетів вищих навчальних закладів; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих НАПН України. Київ: ІПООД НАПН України, 2013. 72 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).