Роль музики у формуванні молодіжних субкультурних об’єднань
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2019-3(186)-86-89Ключові слова:
музика, субкультурні об’єднання, рок-музика, масова музикаАнотація
Пропонована стаття дозволяє по-новому осмислити активізуючу роль музики у формуванні молодіжних субкультур. Показано зміну вподобань молоді під впливом сучасних музичних напрямів. Важливого значення надається проблемі впливу масової музики на культурні (субкультурні) орієнтири сучасної молоді. Проаналізовано об’єктивні передумови розвитку молодіжних субкультур.
Посилання
Асмолов П. Г. На перекрёстке путей к изучению психики человека: безсознательное, установка, деятельность. Ленинград : МГУ, 1986. 92 с.
Запесоцкий А. С. Эта непонятная молодёжь. Проблемы неформальных молодежных объединений. Москва : Росиздат, 1990. 224 с.
Ионин Л. Г. Культура в социологической традиции. Социология культуры. Москва : Изд. дом ГУ ВШЭ, 2004. С. 36–58.
Катаева С. Л. Музыкальнгые вкусы молодёжи. Соиологические исследования. 1986. № 1. С. 45.
Осорина М. В. Секретный мир детей в пространстве мира взрослых. 4 изд. СПБ : Питер, 2008. 304 с.
Устименко-Косоріч О. А. Масова музика як атрибут молодіжної культури середини ХХ століття : дис. на здоб. наук. ступ. канд. мист.: 26.00.01. Одеса : ОНПУ, 2008. 171 с.
Шапинская Е. Н., Иванов С. В. Молодёжные музыкальные субкультуры в глобализованном мире: эстетические ценности и поиск идентичности. Человек и культура. 2016. № 3. С. 92–104.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).