Духовна релігійність як творче кредо А. Авдієвського
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2019-3(186)-90-92Ключові слова:
мислення, інтерпретація, хорове мистецтво, диригент, стиль, творче кредо, духовність, релігійністьАнотація
Стаття є спробою наукового осмислення та узагальнення методичних прийомів творення виконавської інтерпретації А. Т. Авдієвським. Аналіз відбувається шляхом пошуку факторів розвитку творчого мислення диригента. Визначаються ключові положення творчого кредо Авдієвського, котре було йому притаманне як в житті, так і в творчій діяльності. Розглядається специфіка тембральної, стилістичної еклектики, вокальної техніки та їх відображення в процесі духовних аспектів творення виконавської інтерпретації.
Посилання
Безклубенко С. Д. Мистецтво: терміни та поняття : енцикл. вид. : у 2 т. Т. 2 : М–Я. Київ : Ін-т культурології Акад. мистецтв України, 2008.
Бенч О. Г. Павло Муравський: феномен одного життя. Київ : Дніпро, 2002. 662 с.
Грица С. Й. Мелос української народної епіки / відп. ред.: І. П. Березовський, А. І. Муха ; АН України, Ін-т мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. М. Т. Рильського. Київ : Наук. думка, 1979. 247 с.
Корнійчук В. Маестро Анатолій Авдієвський. Портрет хору з мозаїки. Київ : Криниця, 2012. 489 с.
Поріцька О. Грица Софія Йосипівна. Українська музична енциклопедія / Ін-т мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України. Київ, 2006. Т. 1. C. 533.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).