Дитячий хоровий спів та його роль у музичній культурі
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2019-2(185)-76-79Ключові слова:
дитячий хор, спів, музична культура, репертуар, освітаАнотація
Окреслено зміну функціонального призначення хорового виконавства. Поступово відбувається формування дитячих хорів як самодостатніх мистецьких утворень більш професійного рівня, що пов’язано зі становленням закладів музичної освіти різних рівнів. Відзначено важливість хорового співу як чинника, що сприяє розвитку естетичного виховання. Відмічено необхідність ретельно підбирати репертуар для дитячого хорового виконавства.
Посилання
Айкина Л. П. Методика детского вокально-хорового воспитания. Организация детского хорового коллектива. Барнаул: Изд-во АлтГАКИ, 2007. 15 с.
Зелінський П., Збожимська Н. Репертуар шкільного хору як фактор музично-естетичного виховання учнів. Проблеми підготовки сучасного вчителя. Умань: ФОП Жовтий О. О., 2012. № 6 (Ч. 2). С. 209–215.
Редько А. М. Интеграционное обучение юных певцов художественными возможностями хорового детского театра. Проблемы и перспективы развития образования: материалы Междунар. науч. конф. (г. Пермь, апрель 2011 г.). Т. I. Пермь: Меркурий, 2011. С. 201–205.
Струве Г. Школьный хор. Москва: Просвещение, 1981. 191 с.
Стулова Г. П. Хоровое пение в школе: учеб. пособ. Москва-Берлин: Директ-Медиа, 2015. 218 с.
Фільц Б. М. «Дзвіночок». Енциклопедія сучасної України. URL: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=24065
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).