Науково-методичний супровід професійної діяльності педагогічних працівників ЗЗСО в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-6%20(183)-29-32Ключові слова:
Розглядаються питання вдосконалення системи науково-методичної роботи з педагогічними працівниками в умовах Нової української школи, напрямів та форм діяльності працівників методичних служб у регіональній неперервній педагогічній освіті, їхньої ролі в удоАнотація
Розглядаються питання вдосконалення системи науково-методичної роботи з педагогічними працівниками в умовах Нової української школи; напрямів та форм діяльності працівників методичних служб у регіональній неперервній педагогічній освіті, їхньої ролі в удосконаленні професійної компетентності педагогічних працівників; сучасних проблем трансформації методичних кабінетів у сервісно-методичні центри.
Посилання
Закон України «Про освіту». URL: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2145-19.
Клокар Н. Теоретико-методологічні засади побудови моделі управління підвищенням кваліфікації педагогічних працівників на засадах диференційованого підходу в системі післядипломної педагогічної освіти регіону. Педагогічний альманах: зб. наук. праць / ред. кол.: В. Кузьменко. Херсон: РІППО. 2010. Вип. 8. С. 131–138.
Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа». URL: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/nova-ukrayinska-shkola].
Луговий В. Управління підготовкою педагогічних кадрів у системі вищої школи. Післядипломна освіта в Україні. 2013. № 2. С. 6–9.
Сорочан Т. Післядипломна освіта: можливі відповіді на виклики модернізації. Післядипломна освіта в Україні. 2013. № 2. С. 9–12.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).