Британські акценти – лінгвістичні і культурні імплікації
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-6%20(183)-70-72Ключові слова:
літературний варіант мови, акцент, мова, вимова, різноманіттяАнотація
Метою статті є вивчення Британського варіанту вимови англійської мови. У ній досліджуються загальні характеристики Британських акцентів англійської мови за допомогою аналізу літературної англійської (Standard English), Шотландського та Валлійського акцентів у рамках різноманіття англійської мови.
Посилання
British Library – The free encyclopedia. 2018. URL: https://en.wikipedia.org/wiki/British_Library.
Bower T. Scottish English Pronunciation. The Online Language Laboratory, 2004. URL: https://www.fonetiks.org/notessco.html.
Dretske B. Modern English and American English Pronunciation. Schonign, 1998. 24 p.
Gimson Alfred Charles. Gimson`s pronunciation of English. London: Alan Cruttender, 2008. 362 p.
Gramley S., Patzold K. A survey of modern English, London. 2nd ed., 2004. 397 p.
Johannesson Nils-Lennart. The dress of thought. Aspect of the study language. Studentlitteratur, 1988. 386 p.
Wells John Christopher. Accents of English. Cambridge University Press, 1982. 212 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).