Науково-методичний супровід підвищення кваліфікації педагогів закладів позашкільної освіти
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-6%20(183)-36-39Ключові слова:
науково-методичний супровід, підвищення кваліфікації, післядипломна освіта, заклад позашкільної освіти, професійна компетентність, освітня програма, інформаційне середовище, блогАнотація
Науково-методичний супровід підвищення кваліфікації педагогів-позашкільників є актуальною проблемою якісного оновлення системи післядипломної педагогічної освіти. У статті визначено сутність, функції та подана характеристика складових науково-методичного супроводу. Підкреслено, що науково-методичний супровід курсів підвищення кваліфікації дозволяє забезпечити розвиток професійної компетентності педагогів закладів позашкільної освіти.
Посилання
Великий тлумачний словник сучасної української мови / уклад. і гол. ред. В. Т. Бусел. Київ; Ірпінь: Перун, 2004. 1728 с.
Концепція нової української школи. URL: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/ua-sch-2016/.
Лобода Ю. Г. Неперервний науково-методичний супровід підготовки майбутніх інженерів. Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології. 2012. № 5(23). С. 248–253.
Сорочан Т. М. Науково-методичний супровід – нова концепція розвитку професіоналізму вчителів початкових класів у системі післядипломної педагогічної освіти. Наук.-методичний супровід модернізації початкової освіти: зб. Луганськ, 2002. 236 с.
Стратегія розвитку позашкільної освіти. Освіта. 2018. 19–26 вересня (№35–36).
Табарчук І. Освітній блог: поняття, особливості, різновиди й алгоритм створення блогу вчителя. Педагогічна майстерня. 2012. №12(24). С. 2–6.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).