Розвиток вокальної універсальності в рамках проекту «Interkultur»
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-5%20(182)-74-77Ключові слова:
синтез мистецтв, вокальна універсальність, хорове виконавство, хорові ігри, естрадне виконавство, «Interkultur»Анотація
Висвітлені вектори розвитку вокальної універсальності у контексті сучасної музичної освіти та викликів, які вона ставить. Центральне місце у розвідці займає проект «Interkultur». Його провідна ідея – поєднати досвід різних країн, діячів, світоглядів і культур, а також надбання як сольного, так і хорового виконавства, як народного, так академічного й естрадного. Означена проблематика має перспективи для подальшого дослідження, позаяк може надати шляхи та пропозиції розв’язання деяких кризових ситуацій, породжених сучасними культурними реаліями.
Посилання
Аврамкова И. С. Актуальные задачи профессионального музыкального образования на современном этапе. Вестник Тамбовского университета. Тамбов, 2012. № 2 (106). С. 217–223.
Асафьев Б. В. Музыкальная форма как процесс. М.: Музыка, Ленинградское отделение, 1971. 373 с.
Живов В. Хоровое исполнительство. Теория. Методика. Практика. URL: https://bookz.ru/authors/vladimir-jivov/horovoe-_249/1-horovoe-_249.html.
Самолдина Н. А. Современные методы развития вокального майстерства учащихся. Концепт. 2015. Спецвыпуск № 20. URL: http://e-koncept.ru/2015/75329.htm.
Свешников А. В. Хоровое пение – искусство истинно народное. Москва: Молодая гвардия, 1962. 30 с.
Чабанный В. Ф. Методология управления любительским хоровым коллективом. Вестник Санкт-Петербургского государственного института культуры. Санкт-Петербург, 2012. №2 (11). С. 160–169.
INTERKULTUR. URL: https://www.interkultur.com/ru/about/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).