Хорове аматорство в сучасній Україні
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-5%20(182)-69-73Ключові слова:
хор, аматорство, народний хор, академічний хор, традиційний гуртовий співАнотація
Аналізується один із феноменів української музичної культури ХХ – початку ХХІ ст. – хорове аматорське мистецтво. Окреслюються основні тенденції розвитку хорового аматорства в Україні та його художньо-виконавські напрямки (народно-хоровий, академічний хоровий, театралізоване хорове виконавство тощо).
Посилання
Попов С. В.4 Организационные и методические основы работы самодеятельного хора: учеб. пособ. для музык. училищ. Москва, 1961. 124 с.
Павленко І. Я. 2Хрестоматія з українського народнопісенного виконавства (з методичними поясненнями і коментарями): навч. посіб. Київ, 2013. 286 с.
Кречко, Н. М.1 Полістилізм у хоровій культурі 70–80-х рр. ХХ ст. Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія. Чернігів, Чернігівський національний технологічний університет. 2016. №1 (7). С. 63–69.
Сіненко О. О.5 Педагогічні засади організації діяльності студентського аматорського хорового колективу: автореф. дис. … канд. пед. наук. Київ, КНУКіМ, 2008. 22 с.
Пиж’янова Н.3 Аналіз методичних прийомів Порфирія Демуцького у роботі з народним хоровим колективом // Хорове мистецтво України та його подвижники: матер. VІ Міжн. наук.-практ. інтернет-конфер. (м. Дрогобич, 19–20 жовтня 2017 року) / Редкол.: І. Л. Бермес, В. В. Полюга. Дрогобич: Ред.-вид. відділ ДДПУ ім. І. Франка, 2017. С. 302–309. URL:
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).