Освітнє середовище як «третій учитель»
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-4%20(181)-10-12Ключові слова:
шкільне освітнє середовище, «третій учитель», просторова організація класуАнотація
Досліджуються інноваційні практики організації шкільного освітнього середовища, спрямовані на покращення процесу і результатів навчання учнів; на прикладах розкривається взаємозв’язок між освітнім середовищем і тим, як навчаються здобувачі освіти; подаються приклади організації освітнього середовища з практики автора статті.
Посилання
Веб-сайт программы InnoSchool. URL: http://innoschool.tkk.fi.
Веб-сайт программы TALIS. URL: http://www.oecd.org/edu/talis.
Монтессорі М. Самовиховання і самонавчання в початковій школі / Марія Монтессорі. Київ, 1995. 108 с.
Новий Освітній Простір. Рекомендації. URL : http://www.dfrr.minregion.gov.ua.
Нова українська школа: порадник для вчителя / під заг. ред. Бібік Н. М. Київ : ТОВ «Вид. дім «Плеяди», 2017. 206 с.
Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи : Наказ МОН № 283 від 23.03.2018 року. URL: https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/60372/.
Руководство по школам доброжелательного отношения к ребёнку. ЮНИСЕФ. URL : http://www.unicef.org/education/index_focus_schools.html.
Технологія «Стіни, які говорять». URL : http://ukrdeti.com/wp-content/uploads/2017/05.pdf.
Do Lessons in Nature Boost Subsequent Classroom Engagement? Refueling Students in Flight / Ming Kuo, Matthew H. E. M. Browning and Milbert L. Penner Frontiers in Psychology. 04 January 2018.
The Space: A Guide For Educators Paperback / Rebecca Louise Hare, Dr. Robert Dillon. Irvine, California: EdTechTeam. June 8, 2016. 238 р.
The Third Teacher: 79 Ways You Can Use Design to Transform Teaching & Learning / Bruce Mau. March 1, 2010. 254 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).