Методика Сета Ріггза та її вплив на мистецтво естрадного співу
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-4%20(181)-62-64Ключові слова:
методика, естрадний вокал, Сет Ріггз, спів, вокалістАнотація
Висвітлено специфіку методики Сета Ріггза. Окреслено її значення для розвитку вокальної майстерності як у сфері академічного, так і естрадного співу. Зазначено позитивні аспекти його методики «співу у мовній позиції» та надано практичні поради щодо її включення у процес підготовки естрадного вокаліста. Вказано, що вдосконалення підходів навчання естрадного вокаліста виступає одним із важливих завдань у сфері вітчизняної музичної педагогіки.
Посилання
Дерев’янко Л. А. Спів у мовленнєвій позиції як проблема вокальної педагогіки // Таврійські студії. Мистецтвознавство. 2013. № 4. URL: http://nbuv.gov.ua/UJRN/tsm_2013_4_21.
Коротеева С. В. Форсированное пение без опоры дыхания и его последствия // Научные труды Московского гуманитарного университета. 2016. №2. С. 31–35.
Мартынова Ю. А.? Сухова А. М. Отечественные и зарубежные методики дыхательной гимнастики в контексте развития вокальных навыков // Искусство и художественное образование в контексте межкультурного взаимодействия : материалы V Межд. науч.-практ. конфер. (Казань, 16 ноября 2016 г.). Казань, 2016. С. 243–247.
Риггс С. Как стать звездой. Аудиошкола для вокалистов / Сет Риггс. Москва: Guitar college, 2000. 102 c.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).