Розвиток навичок аудіювання під час вивчення ділової англійської мови
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-2(179)-39-41Ключові слова:
мовні знання, вміння аудіювання, вибір тексту, семантизація лексики, етапи аудіюванняАнотація
Автор розглядає проблему розвитку навичок аудіювання під час вивчення ділової іноземної мови за професійним спрямуванням у студентів немовних ЗВО і шляхи її вирішення.
Посилання
Актуальні проблеми викладання іноземних мов у вищій школі. Збірник наукових праць. Донецьк: ДонДУ, 1999. Випуск 1. С. 84–86.
Злотніков В. Г. Методика навчання професійно-орієнтованого аудіювання англійською мовою курсантів вищих військових навчальних закладів: автореф. дис. канд. пед. наук.: 13.00.02 / Держ. заклад «Південноукр. нац. пед. ун-т імені К. Д. Ушинського. Одеса, 2012.
Короткова Ю. М., Проценко О. Б. Аудіювання грецькою мовою. Донецьк: Вид-во «Наулідж», 2011. 70 с.
Кременчук О. І., Поночовна Т. М. Listening for IT students. Ірпінь, 2009. 231 с.
Лозинська О. В., Красько Т. В., Лучечко О. В. Навчальний посібник з аудіювання з курсу «Іноземна мова» (англійська). Ірпінь, 2009. 144 с.
Проблеми викладання іноземних мов у немовному вищому навчальному закладі: матер. Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 18 бер. 2010 р.). Київ: Вид-во Нац. авіац. ун-ту «НАУ – друк», 2010. С. 111–113.
David Cotton, David Falveу, Simont Kent. Market Leader – Pearson Longman. 2009. 160 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).