Оптимізація взаємодії регіональних методичних служб в умовах децентралізації
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-2(179)-11-14Ключові слова:
професійний розвиток, оптимізація, методичні служби, Регіональний центр розвитку освіти, децентралізація, регіональний освітній простірАнотація
Представлені можливі шляхи оптимізації взаємодії методичних служб у системі регіональної післядипломної освіти в умовах децентралізації. Окреслена модель гармонізації інтересів методичних служб через співпрацю та координацію діяльності в контексті створення Регіональних центрів розвитку освіти.
Посилання
Андрущенко В. П. Роздуми про освіту: статті, нариси, інтерв’ю. К.: Знання України, 2004. 804 с.
Білик Н. І. Перспективи розвитку регіональної освітньої системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Імідж сучасного педагога: електронний науковий журнал. № 4 (173). С. 31–36. URL: http://isp.poippo.pl.ua/article/view/111646.
Возняк Г. В. Регіональний розвиток: сутність і методологічна основа. Регіональна економіка. 2015.
№ 3. С. 34–43. URL: http://nbuv.gov.ua/UJRN/regek_2015_3_6.
Зязюн І. А. Неперервна професійна освіта: проблеми, пошуки, перспективи. АПН України, Ін-т пед. і психол. проф. освіти. К.: Віпол, 2000. 636 с.
Мариновська О. Теорія і практика впровадження інновацій у післядипломній освіті: розвиток професійної компетентності вчителя. Обрії: наук.-пед. журнал. 2013. № 1 (36). С. 27–31.
Мета децентралізації в сфері освіти – наблизити освітні послуги до громади. Прес-центр ініціативи «Децентралізація влади». URL: http://decentralization.gov.ua/news/582.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).