Система підготовки фахівців соціальної сфери на дослідницькій основі в Болонському університеті (Італія)
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-2(179)-27-30Ключові слова:
навчання на дослідницькій основі, фахівець соціальної сфери, програма навчання, Болонський університет, професійна підготовка, стратегія навчанняАнотація
У статті розглянено систему підготовки фахівців соціальної сфери на дослідницькій основі на прикладі Болонського університету (Італія). Запропоновано спектр діяльності фахівця соціальної сфери у сучасній Україні та визначено актуальні питання перебудови практики підготовки таких фахівців відповідно до існуючого світового та європейського досвіду. На основі аналізу навчальної програми підготовки фахівців соціальної сфери другого (магістерського) рівня в Болонському університеті (Італія) визначено місце дослідницького компоненту навчання у кожній виучуваній дисципліні.Посилання
Давиденко Г. В. Нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти в Італії / Г. В. Давиденко // Збірник наукових праць Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». – №2(8). – 2013. – С.65-70.
Децюк Т. М. Особливості соціальної роботи і соціальної політики в Італії / Т. М. Децюк, Н. М. Василишина // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія : Педагогічні науки. – 2017. – Вип. 142. – С. 31-34.
Логвиненко Т. Діяльність соціальних служб сім’ї, дітей та молоді в Італії: сучасний досвід / Тетяна Логвиненко // Молодь і ринок. – 2010. – №10 (69). – С.67-72.
Laurea Magistrale in Progettazione e gestione dell'intervento educativo nel disagio sociale. - http://www.psicologiaformazione.unibo.it/it/corsi/corsi-di-studio/corso/2017/9228.
Scuola di Psicologia e Scienze della Formazione. – http://www.psicologiaformazione.unibo.it/it/corsi/corsi-di-studio?target=studenti-in-arrivo.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).