Сутність і структура готовності до інноваційної діяльності педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-1%20(178)-34-38Ключові слова:
інноваційна діяльність, педагогічний працівник, структура готовності до інноваційної діяльностіАнотація
Розглянуті сутність і структура готовності до інноваційної діяльності педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти. Проведений аналіз складових компонентів готовності до інноваційної діяльності, виділені їх основні характеристики.
Посилання
Балл Г. О. Гуманізація загальної та професійної освіти: суспільна актуальність і психолого-педагогічні орієнтири [Текст]: монографія / за ред. І. А. Зязюна. Неперервна професійна освіта: проблеми, пошуки, перспективи. Київ: Віпол, 2000. С. 134–157.
Бондарчук О. І. Соціально-психологічні основи особистісного розвитку керівників загальноосвітніх навчальних закладів у професійній діяльності: монографія. Київ: Наук. світ, 2008. 318 с.
Даниленко Л. Управління процесом здійснення інноваційної діяльності в системі загальної середньої освіти [Текст]. Післядипломна освіта в Україні. 2003. №3. С. 70–74.
Карамушка Л. М. Психологія діяльності організації в умовах соціально-економічних змін): монографія; за наук. ред. Л. М. Карамушки. Київ: Пед. думка, 2008. 192 с.
Ничкало Н. Г. Професійна освіта і навчання у XXI столітті [Текст]. Проблеми інженерно-педагогічної освіти. 2003. № 5. С. 4.
Про затвердження Національної рамки кваліфікації / Кабінет Міністрів України. Постанова. 23 листопада 2011 р. № 1341.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).