Формування мотивів застосування інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-1%20(178)-19-22Ключові слова:
мотив, цілепокладання, ситуація зацікавлення, ситуація успіху, ігрові технології, ситуація порівняння, сумісний аналізАнотація
Розглянуті методи та прийоми формування у студентів суспільно-гуманітарного профілю мотивів застосування інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання: цілепокладання; створення ситуацій зацікавлення, успіху, вибору; використання ігрових технологій; провокування ситуації порівняння; сумісний зі студентами аналіз застосування ІКТ на занятті.
Посилання
Вінник Ю. Формування мотивів. Вісник Львів. ун-ту. Сер. : Філософ. наук. 2009. Вип. 12. С. 235–235. URL : https://goo.gl/3FtNUw
Гавриленко О. Формування мотивації до професійної діяльності з застосуванням ІКТ. Наукові записки. 2012. Вип. 109. С. 50–57.
Дейниченко Г. В. Підготовка студентів природничо-математичних спеціальностей до технічного конструювання у вищих педагогічних навчальних закладах : дис. … канд. пед. наук : 13.00.09. Харків. 2008. 207 с.
Ильин Е. П. Мотивация и мотивы. Санкт-Петербург : Питер, 2002. 512 с.
Коломієць А. А. Формування мотивації навчально-пізнавальної діяльності студентів технічних спеціальностей засобами історіографії : автореф. … канд. пед. наук : спец. 13.00.04. Вінниця. 2011. 22 с.
Психологу для роботи. Діагностичні методики : зб. / уклад. : М. В. Лемак, В. Ю. Петрище. Ужгород : Вид-во Олександра Гаркуші. 2012. 615 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).