Досвід А. С. Макаренка і сучасні освітянські реалії: до 130-річчя з дня народження великого педагога
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2018-1%20(178)-5-8Ключові слова:
навчання, виховання, педагогічний процес, колектив, дисципліна, педагогічна майстерність, досвідАнотація
На основі аналізу змісту основних праць педагогічної спадщини класика педагогічної науки А. С. Макаренка, його великого педагогічного досвіду розглянуті ідеї й можливі напрями практичного застосування його педагогічної майстерності при організації педагогічними колективами сучасного навчально-виховного процесу.
Посилання
Макаренко А. С. Избранные произведения в трёх томах. Изд. 2-е, испр. и доп. Київ: Рад. шк., 1985.
Макаренко А. С. Избранные произведения в трёх томах. Изд. 2-е, испр. и доп. Т. 3. Київ: Рад. шк., 1985. С. 142.
Советский энциклопедический словарь / гл. ред. А. М. Прохоров. изд. 4-е. Москва : 1987. С. 746.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).