Технології самоменеджменту як важливий чинник підготовки керівника освітнього закладу
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-7%20(176)-13-15Ключові слова:
самоменеджмент, керівники освітніх закладів, особистісна ефективність.Анотація
Представлено досвід удосконалення процесу підвищення кваліфікації керівників освітніх закладів в умовах післядипломної освіти шляхом запровадження спецкурсу «Технології самоменеджменту в діяльності керівника освітнього закладу».
Посилання
Виноградський М.Д., Виноградська А.М., Шканова О.М. Організація праці менеджера: Навч. пос. – К., 2003.
Волотовська Т.П. Самоменеджмент керівника загальноосвітнього навчального закладу як основа його самоосвітньої діяльності // Theory and methods of educational management − № 2(16) – 2015. Режим доступу:http://umo.edu.ua/images/content/nashi_vydanya/metod_upr_osvit/v_18/18-%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F.pdf.
Дрожжина Т.В., Татаринов М.В. Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу / Т.В. Дрожжина, М.В. Татаринов. – Х. : Вид. группа «Основа», 2013. — 192 с.
Керівництво організацією: навч.посіб. / [О.Є. Кузьмін, Н.Т. Мала, О.Г.Мельник, І.С. Проник]. – Львів.: Вид-во нац. ун-ту «Львівполітехніка», 2008. – 244 с.
Колпаков В. М. Самоменеджмент : навч. посіб. для студ. ВНЗ / В. М. Колпаков. – К. : ДП «Вид. дім «Персонал», 2008. – 528 с.
Чкан А.С. Самоменеджмент : навчальний посібник для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напряму підготовки «Менеджмент» / А.С. Чкан, С.В. Маркова, Н.М. Коваленко. – Запоріжжя : ЗНУ, 2014. – 84 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).