Навчально-творча діяльність студентського фольклорного колективу: теоретично-практичні аспекти
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-5(174)-9-12Ключові слова:
фольклор, фольклорний ансамбль, фольклоризм, молодіжний фольклорний рухАнотація
Автор у комплексі розглядає специфічні питання організації навчально-творчої діяльності у студентських вокальних колективах, що працюють на фольклорному матеріалі; зокрема: принципи добору репертуару на основі народного мелосу, принципи розвитку співацьких навичок виконавців та ін. Особлива увага приділяється аналізу діяльності міських молодіжних фольклорних ансамблів в контексті розвитку української художньої культури новітньої доби.
Посилання
Гапон Л. До проблеми виховання співакау вторинному фольклорному ансамблі // Вісник Львівського університету. Серія філологічна. Вип. 43 / Людмила Гапон. – 2010. – С. 294 – 301.
Земцовский И.И. От народнойпесни к народному хору: играсловили проблема? / И. Земцовский // Фольклор и фольклоризм. Выпуск второй. Традиционный фольклор и современные народные хоры и ансамбли: Сб. науч. трудов. – Ленинград, 1989. –С. 6 – 19.
Іваницький А.І. Потреби і завдання народознавчої освіти на факультеті народної художньої творчості / А. Іваницький // Всеукраїнська науково-творча конференція «Проблеми розвитку художньої культури»: Тези доповідей. – Київ, КДІК, 1994. – С. 17 – 18.
Кабанов А.С. Современныефольклорныеколлективы в городе / А. Кабанов. – Москва, 1986. – 180 с.
Покровский Д. Фольклор и музыкальноевосприятие / Д. Покровский // Восприятиемузыки. – Москва, 1980. – С. 29 – 38.
Шамина Л.В., Браз С.Л., Медведева М.В., Куприянова Л.Л. Спецификаучебно-воспитательной работы в фольклорных певческих коллективах. (Методическое пособие) / Л.В. Шамина и др. – Москва, 1984. –101 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).