Науково-практичний інтернет-семінар як інноваційна форма методичної роботи у міжкурсовий період підвищення кваліфікації педагогічних кадрів системи професійно-технічної освіти
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-6%20(175)-26-28Ключові слова:
науково-практичний Інтернет-семінар, педагоги професійної школи, підвищення кваліфікації, вебінар, електронний ресурс.Анотація
У статті проаналізовано та узагальнено теоретичні основи питань організації та проведення науково-практичних семінарів (Інтернет-семінарів) у системі підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічної освіти, представлено досвід кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти щодо проведення подібних заходів.Посилання
Гонголь Н.В. Практичне керівництво з упровадження компетентнісно орієнтованого підходу до організації методичної роботи в сучасному навчальному закладі / упор. Н.В. Гонголь. – Ярмолинці, 2010. – 44 с.
Інноваційні форми науково-методичної роботи із педагогічними працівниками / упор. Гладка Н.М. – Черкаси: Видавництво Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, 2011. – 88 с.
Методика професійного навчання: методичний посібник / І.Є. Сілаєва, С.С. Шевчук, С.О. Заславська. – Донецьк: ІПО ІПП УМО, 2013. – 292 с.
Формы методической работы [Електронний ресурс]: http://sch94.minsk.edu.by/main.aspx?guid=74651
Шевчук С.С.Традиції та інновації у діяльності методичної служби професійної школи: Методичний посібник / С.С. Шевчук – Донецьк: ІПО ІПП УМО, 2011. – 120 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).