Теорія та практика застосування проектної технології при вивченні хімічних дисциплін
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-6%20(175)-14-16Ключові слова:
проектна технологія, проект, науково-дослідний проект з хімії, результат проектуАнотація
Розглядаються теоретичні аспекти проектної технології навчання та викладено досвід впровадження науково-дослідних проектів студентів у вивчення хімічних дисциплін у вищому навчальному закладі
Посилання
Гиппенрейтер Ю.Б. Общаться с ребенком. Как? / Ю.Б. Гипенрейтер. – М.: ЧеРо, 2001. – 240 с.
Момот Ю.В. Проектна технологія організації навчання хімії / Ю.В. Момот. – Полтава: АСМІ, 2007. –116 с.
Питт Дж. Что это такое и как мы это делаем / Дж. Питт // Відкритий урок. – 2004. – № 5-6. – С. 26-27.
Реформування освіти в Україні: державно-управлінський аспект : навч.-наук. вид. / Н. Г. Протасова, В. І. Луговий, Ю. О. Молчанова та ін. ; за заг. ред. Н. Г. Протасової. – К. ; Львів : НАДУ, 2012. – 456 с.
Щебро И. Бросок вперед, или второе пришествие метода проектов / И. Щебро // Директор школи. Україна. – 2003. - № 7-8. – С. 3-11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).