Перспективи розвитку регіональної освітньої системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-4/2(173)-31-36Ключові слова:
моделювання, проективна модель, регіональна освітня система, підвищення кваліфікації педагогічних працівниківАнотація
Представлена проективна модель розвитку регіональної освітньої системи підвищення кваліфікації, яка направлена на виявлення та задоволення індивідуальних освітніх потреб педагогічних працівників. Ця модель визначає гнучкість і різноманітність форм, широкий спектр програм підвищення кваліфікації для різних цільових груп, ефективне використання досвіду і потенціалу інноваційних установ освіти і кращих педагогічних працівників, систему взаємодії з педагогічними установами регіону: педагогічними ВНЗ І–ІV р. а.; районними (міськими) науково-методичними центрами; міськими, районними методичними кабінетами; обласними, районними та шкільними методичними об’єднаннями педагогічних працівників.
Посилання
Білик, Н. І. Теоретичні і методичні засади управління адаптивно-педагогічним проектуванням регіональних освітніх систем підвищення кваліфікації педагогічних працівників : автореф. дис. … докт. пед. наук : спец.: 13.00.06 «Теорія і методика управління освітою» / Білик Надія Іванівна ; Черкаський нац. пед. ун-т ім. Богдана Хмельницького. – Черкаси : Бізнес-інновац. центр Черкаського нац. пед. ун-т ім. Богдана Хмельницького, 2016. – 40 с.
Маслов, В. Моделювання педагогічних систем: сутність та технологія / В. Маслов // Післядипломна освіта в Україні. – 2013. – № 6. – С. 15–18.
Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року // Відкритий урок. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : osvita.ua›legislation/other/36322/.
Новик, И. Модели в науке : исторические и социокультурные аспекты. Послесловие / И. Новик, В. Садовский // Вартофской М. Модели. Репрезентация и научное понимание. – Москва : Прогресс, 1998. – 506 с.
Проектування регіональних освітніх систем підвищення кваліфікації педагогічних працівників: система управління якістю в ПОІППО : зб. матер. СУЯ відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001 / упор. Н. І. Білик. – Полтава : ПОІППО, 2010. – 302 с.
Степанов П. В. Словарь-справочник по теории воспитательных систем / П. В. Степанов // Науч.-метод. журн. зам. директ. шк. – 2003. – № 1. – С. 89.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).