Cміхотерапія як cпосіб оздоровлення студентського середовища
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-3/1(172)-27-31Ключові слова:
сміх, сміхотерапія, студентське середовище, гумор, гелотологіяАнотація
Розглядається осягнення особливостей феномену сміху як явища соціокультурного буття людини у сучасному суспільстві. Надається особлива увага сміхотерапії як способу оздоровлення студентського середовища у вищих навальних закладах, вплив сміху на мозкову діяльність тих, хто навчається.
Посилання
Бергсон А. Смех / А. Бергсон // Бергсон А. Творческая эволюция: материя и память / А. Бергсон. – пер. с фр. – Минск : Харвест, 1999. – С. 1278–1404.
Гриньова В. С. Сміхотерапія як оздоровча технологія студентської молоді / В. С. Гриньова // Витоки педагогічної майстерності : зб. наук. праць / гол. ред. М. І. Степаненко ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – Полтава, 2016. – Вип. 18. – С. 60–65. – (Педагогічні науки).
Колісник, О. В. Феномен сміху в соціально-інформаційному просторі сьогодення / О. В. Колісник // Актуальні проблеми філософії та соціології. – 2015. – № 3. – С. 57–61.
Сміхотерапія – Вікіпедія : Режим доступу : https://uk.wikipedia.org/wiki/Сміхотерапія
Харченко І.А. Педагогічний гумор як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу в середній школі / І.А. Марченко : автореф. дис. … канд. пед. наук. – Київ, 1993. – 23 с.
http://megalib.com.ua/content/270_317_Smihoterapiya_gelotologiya.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).