Візуальне читання як ефективний метод ресурсно-орієнтованого навчання студентів у вищій школі
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-3/1(172)-23-26Ключові слова:
ресурсно-орієнтоване навчання, візуальна інформація, візуальне читання, швидкісне читання, метод, вища школаАнотація
Автор розкриває техніку візуального читання як ефективного методу ресурсно-орієнтованого навчання студентів у вищій школі. Запропоновані правила удосконалення техніки швидкісного читання, правила під час читання підручників за діагоналлю. Виявлені фактори, що заважають швидкому читанню.
Посилання
Авшарян, Г. Скорочтение. Быстрый курс для школьников, студентов и всех, кто хочет быстрее думать / Г. Авшарян. – Москва : АСТ, 2011. – 160 с.
Бьюзен, Т. Супермышление / Т. Бьюзен ; пер. с англ. Е. А. Самсонов. – [2-е изд.]. – Минск : Попурри, 2003. – 304 с.
Курбатова, Т. В. Екстенсивне читання як вид самостійної роботи студентів немовних ВНЗ [Електронний ресурс] / Т. В. Курбатова. – Режим доступу : http://www.rusnauka.com/32_DWS_2008/Philologia/36901.doc.htm
Озерян, О. Методика раціонального читання [Електронний ресурс] / Ольга Озерян. – Режим доступу : http://sonyah.blogspot.com/2012/02/blog-post_2981.html
Ординський, В. Л. Педагогіка вищої школи : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / В. Л. Ортинський. – Київ, 2009. – 472 с.
Кононец, Н. В. Дидактичні основи ресурсно-орієнтованого навчання дисциплін комп’ютерного циклу студентів аграрних коледжів: дис. ... докт. пед. наук : 13.00.09 / Кононец Наталія Василівна. – Полтава, 2016. – 473 с.
Кононец, Н. В. Основи ресурсно-орієнтованого навчання дисциплін комп’ютерного циклу (з досвіду аграрних коледжів) : монографія / Н. В. Кононец. – Полтава : ПУЕТ, 2016. – 506 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).