«Нова школа» – мрія чи реальність?
DOI:
https://doi.org/10.33272/2522-9729-2017-3/1(172)-5-9Ключові слова:
Нова українська школа, EdCamp, учитель, учень, педагогіка партнерства, компетентностіАнотація
Визначено, що в умовах реформування освітнього процесу Україна має перезавантажити систему підготовки вчителів, щоб виростити нового українського педагога, який цінує кожного учня і відкритий до найефективніших форм навчання. Проаналізовані погляди небайдужих педагогів Полтавщини щодо їхнього бачення, перспектив і перешкод на шляху реалізації Нової української школи.
Посилання
Гриневич, Лілія. Нова українська школа: не говорити про можливості, а творити їх! / Лілія Гриневич // Директор школи, ліцею , гімназії. – 2016. – № 4–6. – С. 6–13.
Гриньова, М. В. Управління навчально-виховним процесом : навч. посіб. / М. В. Гриньова, Л. В Малаканова, Г. Ю. Сорокіна. – Полтава : ТОВ «Фірма Техсервіс», 2016.– 281 с.
Єрмоленко, А. Б. Розвиток національного освітнього простору в контексті надбань теорії поколінь / А. Б. Єрмоленко // Вісник національного університету оборони, 2015. – №3 (40). – С. 82–87.
Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 р. Розпорядження КМУ № 988-р від 14.12.16 р.
Школа може підрізати крила, – міністр освіти [Електронний ресурс]. – Режим доступу : href="http://osvita.ua/school/54070/">http://osvita.ua/school/54070/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Імідж сучасного педагога
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).